top of page

Short answers with 'to be' , 'have got' , and 'can' all rolled into one 😊


Click here for the English version


Done! Trzeci zestaw z mojej serii kart do ćwiczenia krótkich odpowiedzi właśnie skończył się edytować, poprawiać i uzupełniać kolorem (mało brakowało, a byłby różowy, ale pomyślałam o moich chłopcach, którzy odmówiliby z nim pracy 😅). Zestaw ma pytania z "to be", "have got" oraz "can". Ilość kart w zestawie jest taka sama jak w dwóch poprzednich. Wydaje mi się, że większa ilość kart byłaby przytłaczająca zarówno dla nauczyciela do zrobienia jak i dla dzieci do pracy.

Pytania na "to be" i "have got" są skopiowane z poprzednich zestawów, przyznaję się bez bicia. Starałam się zrobić karty tak, by na każdy czasownik była równa ilość pytań.

Karty jak zwykle mają część z pytaniem:


i z odpowiedzią jak widać na obrazku na początku wpisu. Mój zestaw właśnie się narodził cyfrowo, więc nie jest jeszcze ani wycięty, ani porzepowany, ani posklejany. Jeśli ktoś nie widział poprzednich wpisów to wykończony zestaw wygląda tak:


Jeśli chcecie zobaczyć lub pobrać dwa poprzednie zestawy to zajrzyjcie tutaj i tutaj. A jeśli macie już pozostałe dwa zestawy i żyjecie zasadą "Gotta catch 'em all!" 😜 to proszę bardzo:

Get the cards here

Miłego tworzenia,

Ewa :)

#polish #shortanswers #tobe #havegot #can #krótkieodpowiedzi #pytania #velcro #rzepy #multiplechoice

250 views0 comments
bottom of page